Wakacje wSPAniałe

ekologiczny.edu.pl

Wyjazd do ośrodka SPA będzie najlepszym sposobem na udany wypoczynek podczas, którego wypocznie również Twoje ciało. Możesz wybrać się sama z przyjaciółką, mężem, ale także z dziećmi. Podczas, gdy one będą pływać w basenie lub bawić się w klubie malucha, ty oddasz się w ręce specjalisty. Z roku na rok w polskich hotelach pojawiają się pakiety wakacyjne z możliwością skorzystania z wielu zabiegów, niemniej jednak poziom i standard zagranicznych resortów podnosi poprzeczkę dość wysoko.

Dodatkowym ich atutem jest cudowna lokalizacja, bo już sam pobyt w przepięknej scenerii lazurowego morza potrafi zrelaksować. Wyobraź sobie codzienne zabiegi na twarz i ciało, egzotyczne masaże bambusami, gorącymi kamieniami czy smakowitą czekoladą. A wszystko to wykonywane nad brzegiem morza, gdzie naturalne dźwięki szumu fal są ukojeniem dla duszy. Ten niesamowity klimat jaki daje bliskość natury, gustowne wnętrza i doświadczone ręce masażysty sprawią, że poczujesz się naprawdę wyjątkowo.

Połączenie wypoczynku z serią zabiegów kosmetycznych to niesamowity zastrzyk energii, który rozpieści Twoje zmysły i ciało.