Ubezpiecz się przed podróżą

www.burnarj.pl

Wyjeżdżając na wakacje, nastawiamy się przede wszystkim na odpoczynek i przyjemne szaleństwa. Nikt z zasady nie zakłada, że spotkają go jakiekolwiek niemiłe niespodzianki.

Pomimo to ponad pięćdziesiąt procent Polaków uznaje, że wykupienie ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (tzw. NNW) jest konieczne przed wakacyjnym wyjazdem.

Jeśli planujesz urlop korzystając z pośrednictwa biura podróży, istnieje duże prawdopodobieństwo, że oferta będzie obejmowała również ubezpieczenie. Pamiętaj jednak, żeby się o tym upewnić.

Osoby przezorne zakładają, że lepiej ponieść dodatkowe koszty polisy niż pokrywać monstrualne koszty leczenia w razie ewentualnego wypadku, który może wydarzyć się w czasie zagranicznych wojaży. Wiele osób chętniej wyjeżdża samodzielnie planując urlop.

Jeśli to zdanie opisuje twój sposób spędzania wakacji, przed podróżą powinieneś samodzielnie zainteresować się ubezpieczeniem, jakie możesz wykupić. Obecnie kwestie dotyczące polisy nie zawsze wymagają wizyty u agenta ubezpieczeniowego.

Wiele formalności uda nam się załatwić przez Internet. W ten sposób zaoszczędzimy nie tylko czas, ale także pieniądze, mogąc porównać wiele ofert jednocześnie.