http://przewodnicywedkarscy.pl/

Stolica Niemiec to wyjątkowe miasto pod względem biznesowym, ale również turystycznym. Berlin to miejsce, w którym wszystko tętni życiem, jednakże nawet tutaj znajdziemy ogrom zabytków godnych zwiedzenia. Jednym z nich może być wyjątkowa i niepowtarzalna Brama Brandenburska, która została zbudowana pod koniec XVIII wieku.

Warto ją zobaczyć i porównać chociażby z Łukiem Triumfalnym znajdującym się w stolicy Francji. Turystów przyciągają również liczne muzea i place rozproszone po różnych dzielnicach miasta. Dużym przeżyciem może okazać się również zwiedzanie okolic pozostałości muru berlińskiego, którego zburzenie jest jednym z symboli upadku NRD i znacznym historycznym wydarzeniem.

tanie latanie

W Berlinie znaleźć można wiele ciekawych atrakcji turystycznych. Jest to oferta o tyle ciekawa, że w przeciwieństwie do miast nakierowanych wyłącznie na turystykę jest to dość tani sposób na chociażby jednodniową wycieczkę. Dla wielu mieszkańców Polski odległość do Berlina jest porównywalna, albo nawet mniejsza niż do na przykład Krakowa.